İzmir'de günde 1500 kişiye yemek servisi yapan Anadolu Yemek 1992 yılından bu güne toplu yemek üretimi ve catering alanlarında hijyenik sağlık ve kaliteyi ön planda tutan modern araçları, deneyimli ve gerekli yetiye sahip yetenekli personel kadrosu ile güvenilir ve güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır.
     Anadolu Yemek 1000 m kapalı alanda bulunan modern tesisiyle misyonu gereği kaliteli hammadde kullanmakta, menüler gıda mühendisi denetiminde lezzet üstadı aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Hijyenik mutfağımız ve yetenekli personelimiz her zaman denetime açık pozisyondadır.
Sizler Anadolu Yemeği'ni evinizin mutfağı kadar kendinize yakın bulacak binlerce mutfağın bileşimini ve Lezzetini damağınızda hissedeceksiniz.

     Kurumumuz hazır yemek ve toplantı organizasyonlarınızda sizlere hizmet etmek amacındadır. İnsan sağlığı, kalite ve hijyeni temel prensip edinerek üretim ve hizmet anlayışını her geçen gün daha da geliştirmektedir.

     Kalite standartlarımızı arttırmak adına siz değerli müşterilerimizden gelen talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendiriyor, üretimimizi ve hizmetlerimizi bu şekilde yönlendiriyoruz.

     Gıda Sicil Belgelerine sahip olan firmamız her geçen gün kendini yenilemekte ve personelini de bu paralelde geliştirmektedir.

     Çağımızın gelişmiş şirketleri, hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta; hem de kaynaklarını daha etkili ve verimli kullanarak, dikkatlerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini daha da artırmaktadırlar. Bu bağlamda size iyi bir çözüm ortağı olabileceğimizi düşünüyoruz.

     
Hijyen ve damak tadında buluşmak dileği ile.

 REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

KARŞIYAKA DEMİR KÖPRÜ DİŞ HASTANESİ
EGE GÜNEŞ DİYALİZ MERKEZİ
ÖVGÜ TERZİBAŞIOĞLU ANADOLU LİSESİ
NEVVAR SALİH İŞGÖREN ANADOLU LİSESİ
BALÇOVA ANADOLU LİSESİ
ŞEHİT ÖZCAN ERKAN ANADOLU LİSESİ
EŞREFPAŞA ANADOLU LİSESİ
SELMA YİĞİTALP ANADOLU LİSESİ
SON ÇAĞ PALET SAN. TİC.
SARDİS TEKSTİL
ÖZTÜRK GİYİM SAN.
BKM TEKSTİL SAN.
YAVUZ GÖMLEK SAN.
KMY TEKSTİL
PEKMEZCİ GIDA
ŞİYAR TEKSTİL
ARMEY TEKSTİL
YAĞMUR DAMLASI